Oferta biznesowa

Rozwijasz swój biznes i pragniesz dotrzeć do nowych klientów? A co jeśli powiem Ci, że sesje biznesowe ułatwią Ci osiągnięcie Twojego celu? Sama jestem przedsiębiorcą i wiem, że renoma jest sumą naszych czynów. Nie będziesz jednak mógł rozwijać się tak szybko jak będziesz chciał, jeżeli nie zadbasz o swój wizerunek.

Moje zdjęcia pozwolą podkreślić Twoje najlepsze cechy, które na zawsze staną się integralną częścią Twojej marki. Będziesz mógł wykorzystać je na swojej stronie internetowej czy w CV.

Jak wygląda przygotowanie do sesji biznesowej?

Pierwsze przygotowania zaczynają się już kilka dni przed sesją. Wtedy umawiamy się na rozmowę, której celem jest doprecyzowanie m.in.

  • ile osób weźmie udział w sesji,
  • jakie są oczekiwania względem fotografii,
  • gdzie ma się odbyć sesja.

Z przyjemnością doradzę moim klientom jak się ubrać do sesji. Warto pamiętać, że na tego rodzaju zdjęciach widać każdy detal, dlatego strój musi być w 100% przemyślany.

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

Dzięki fotografii wizerunkowej zaprezentujesz się od najlepszej strony i pokażesz, że nie są Ci obce profesjonalizm oraz kreatywne podejście do biznesu! Robimy zdjęcia w studio, w plenerze oraz w miejscu pracy naszego klienta. Pomagamy przygotować aranżację, tło oraz doradzimy, jak się ubrać, by wypaść przed obiektywem jak najlepiej.


CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W ZDJĘCIA WIZERUNKOWE?

Zapewne nie jest Ci obca sentencja: „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Z badań wynika, że w tym zdaniu zawarta jest prawda o tym, jak ludzie postrzegają rzeczywistość. To, w jaki sposób się ubierasz oraz jak się prezentujesz, ma ogromne znaczenie w biznesie. Dlaczego? Ponieważ na zrobienie tzw. dobrego pierwszego wrażenia masz zaledwie 4 sekundy. W tym czasie każdy element wizerunku musi działać na Twoją korzyść. Potencjalny pracodawca albo partner biznesowy oceni Cię na podstawie tego, co zobaczy.

Wykonując profesjonalną sesję wizerunkową, możesz zaprezentować się z najlepszej strony, pokazując, że przywiązujesz uwagę do szczegółów i jesteś zaangażowany w swoją pracę. W ten sposób możesz ukazać siebie w sposób kreatywny i nieszablonowy.