Kompleksowe usługi fotograficzne


Skanowanie klisz

Nadal nie brakuje pasjonatów klasycznej fotografii analogowej, którzy ponad wszystko cenią tradycyjne fotografowanie. Często mówią, że uwielbiają analogi za ich doskonałe niedoskonałości i realizm. Fotografia analogowa to unikalny wygląd zdjęcia, w zasadzie niemożliwy do powtórzenia w domenie cyfrowej. Dlatego wychodząc naprzeciw wszystkim pasjonatom, do naszych usług fotograficznych dołączyliśmy skanowanie klisz i odbitek.


Skanowanie kliszy pozwoli na utrwalenie zdjęć w postaci cyfrowej. To gwarancja zachowania fotografii w idealnym stanie, bez obaw ich prześwietlenia czy naderwania, jak to może być w przypadku tradycyjnej kliszy. Tak zabezpieczone zdjęcia mogą czekać wiele lat na odpowiedni moment do wykonania ich odbitki, bez żadnych obaw. Skanowanie odbitek pozwoli na ewentualną reprodukcję zdjęć w przypadku uszkodzenia oryginału.


Bez problemu można zeskanować stare czy nawet bardzo stare klisze, które już zostały wywołane. Jedyny problem może tkwić w zbyt dużym prześwietleniu kliszy, co uniemożliwi późniejsze wykonanie odbitek lub ich zeskanowanie.


Zapraszamy wszystkich miłośników analogów do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi fotograficznej. Później możecie skorzystać z wywoływania zdjęć przez Internet, dzięki czemu nadacie fizyczną formę swoim skanom bez wychodzenia z domu!


Wywołanie Cena
wywołanie filmu kolorowego 20 zł
wywołanie filmu czarno-białego 30 zł

Skanowanie
Rozdzielczość 1228×1818 pikseli
Cena
klisza w rolce w całości 15 zł
klisza pocięta na paski 6 zł/pasek
slajdy 4 zł/szt.

Skanowanie zdjęć Cena
1-5 sztuk 7 zł/szt.
6-20 sztuk 5 zł/szt.
20-50 sztuk 4 zł/szt.
powyżej 50 sztuk 3 zł/szt.