Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcie do dokumentu musi spełniać konkretne wymagania prawne, by zostało zaakceptowane przez urząd. Zła kompozycja, kolor czy nawet niewłaściwa mimika osoby fotografowanej może je zdeklasyfikować. Dlatego w naszym zakładzie śledzimy wszelkie zmiany prawne i wytyczne dotyczące fotografii dokumentowej. Zwracając się do nas, możecie być pewni, że zadbamy o najmniejszy szczegół. Troszczymy się jednak nie tylko o spełnienie formalnych zasad, ale także o to, by nasi klienci wyglądali na zdjęciach korzystnie.


Najczęściej dokumenty są wydawane na 10 lat. Tyle czasu będzie Wam towarzyszyło zdjęcie, które wykonamy. Warto więc dobrze się do niego przygotować oraz porządnie wyspać się przed sesją w studiu. Dzięki temu na fotografii będziecie wyglądać na wypoczętych i pełnych energii.Podsumowując - podczas wykonywania zdjęć do dokumentów, nie można mieć na sobie niczego, co utrudniłoby identyfikację. Panie powinny zrezygnować z mocnego makijażu i dużej biżuterii – na przykład kolczyków, które mogłyby zasłaniać twarz. Zabronione są kolorowe soczewki kontaktowe.


W przypadku zdjęć dzieci wystarczy, że tło będzie jasne i jednolite, a twarz będzie dobrze widoczna.


Rodzaj dokumentu Cena
dowodowe, paszportowe, do prawa jazdy, zdjęcia biometryczne, karta pobytu, legitymacyjne, wizy, do książeczki wojskowej, licencje, id photo 50 zł/4 szt.
60 zł/8 szt.
wiza amerykańska, w cenie wersja elektroniczna do formularza 50 zł/2 szt.
zdjęcie dyplomowe 60 zł/4 szt.
80 zł/8 szt.
odbitki zdjęć z pliku lub ze zdjęcia 20 zł/4 szt.