Zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie są bardzo wyjątkowym rodzajem zdjęć. Można wykorzystać je jako niebanalną i indywidualną dekorację domu czy mieszkania, a także wyjątkowy prezent dla bliskich osób.


Zdjęcia z sesji fotograficznych

Wykonane przez nas zdjęcia przenoszone są na bawełniane płótno, które następnie oprawiane jest na drewnianej ramie wewnętrznej – takiej samej, jaką używają malarze. Gotowy obraz jest całkowicie kompletny – nie potrzebuje dodatkowych obramowań lub innych modyfikacji. Po odbiorze z naszego zakładu fotograficznego może być od razu wieszany na ścianie. Zdjęcie z sesji dziecięcej lub ślubnej to pomysł na oryginalny prezent dla rodziców lub dziadków. Wysoka jakość wykonania to gwarancja, że zdjęcie na płótnie nie wyblaknie i nie ulegnie przetarciom. Stosowane przez nas atramenty są nietoksyczne i odporne na promieniowanie UV. Fotografie na płótnie możesz powiesić nad łóżeczkiem dziecka, w kuchni, w salonie – wszędzie, gdzie chcesz 0


Zdjęcia nadesłane przez Klienta

Oprócz zdjęć wykonanych przez nas, zajmujemy się drukowaniem na płótnie zdjęć nadesłanych przez Klienta. Mogą być to zdjęcia z wakacji, krajobrazy, zdjęcia ukochanego pupila. Warunkiem jest spełnienie kilku wymagań technicznych. Drukujemy zdjęcia w formacie JPG, JPEG, TIFF oraz PNG. Prosimy o nadsyłanie plików w dużej rozdzielczości wykonanych aparatem cyfrowym lub lustrzanką. Propozycje niespełniające kryteriów nie będą rozpatrywane.


Fotografie na płótnie – dlaczego my?

Fotografie na płótnie wyglądają niezwykle estetycznie i elegancko. Z powodzeniem będą pasować do wnętrza urządzonego w każdym stylu i przykują wzrok wszystkich gości. Dzięki unikalnej teksturze płótna całość nabiera szlachetności. Jeżeli chcesz wydrukować zdjęcia na płótnie szybko, tanio i solidnie, skontaktuj się z naszym fachowcem.


Rozmiar Cena
30×40 cm 100 zł
50×70 cm 160 zł
60×80 cm 180 zł
200 zł
80×120 cm 250 zł

Drukujemy też inne formaty, zapytaj o cenę!