Reprodukcja fotografii

Reprodukcja fotografii sprawi, że stare zdjęcia nabiorą nowego blasku. Niezależnie od tego, ile lat liczy dana odbitka, zrobimy wszystko, by przywrócić ją do jak najlepszego stanu. W cenie tej usługi oferujemy:

  • retusz zanieczyszczeń (plamek, kurzu, zagięć),
  • retusz pieczątek itp.,
  • drobny retusz twarzy,
  • zmianę tła,
  • rekonstrukcję brakujących elementów,
  • kadrowanie.

Ile kosztuje reprodukcja zdjęć?

Ceny reprodukcji zaczynają się od 20 zł za zdjęcie. Ostateczna kwota zależy jednak od stopnia uszkodzenia fotografii i nakładu pracy, jaki będzie potrzebny do jej renowacji. Przy dużych zamówieniach bardzo możliwe, że otrzymacie rabat!


Na czym polega reprodukcja zdjęć?

Usługa fotograficzna reprodukcji zdjęć polega na wykonaniu cyfrowego skanu fotografii i poddaniu jej profesjonalnej obróbce. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości skanerom i programom, które nie zniekształcą zdjęcia i nie spowodują spadku jego jakości. Istotne są również umiejętności fotografa, które w tym przypadku wymagają dużej spostrzegawczości i precyzji.


Profesjonalny fotograf jest w stanie oczyścić zdjęcie z drobnych zanieczyszczeń i wyretuszować jego uszkodzone części. Przy reprodukcji można również wykonać tzw. zaawansowany fotomontaż, usuwając z fotografii niechciane elementy lub dodając inne tło.


Po co wykonywać reprodukcję zdjęcia?

Zdjęcie to w pewnym sensie zmaterializowane wspomnienie. Prawdopodobnie nie ma domu, w którym nie znalazłaby się choć jedna, bardzo stara fotografia. Na tym kawałku papieru uwiecznione są niezapomniane chwile, ludzie, miejsca i zdarzenia, które już dawno przeminęły. To część historii osób, które się na nich znajdują.


Jeśli chcecie zrobić niespodziankę swoich rodzicom lub dziadkom, to odnowione zdjęcia będą doskonałym pomysłem. Obdarowani będą mogli oprawić zdjęcia, postawić je w ważnym dla siebie miejscu i z dumą pokazywać swoim gościom.


Stare fotografie to również wspaniałe pamiątki po osobach, które były dla Was niegdyś ważne. Dzięki nim kolejne pokolenia mogą oglądać dawne albumy ze zdjęciami, podziwiając dawne dzieje swoich dziadków czy rodziców.